درباره برج وین

شرکت تحقیقات صنعتی محسن درسال 1374 در استان چهارمحال و بختياري – شهرستان بروجن – شهرك صنعتي خادم القرآني بروجن تاسیس و فعالیت خود را آغاز نمود.

فعالیت عمده این شرکت در زمینه طراحی، قالب سازی  و ساخت تجهیزات مهندسی، پزشکی و صنعتی متمرکز بوده است.

شرکت تحقیقات صنعتی محسن مفتخر است طی چندین سال فعالیت بعنوان واحد نمونه تولیدی، کارافرین برتر استانی انتخاب و معرفی گردیده است.

این شرکت در راستای افزایش بهره وری و گسترش عملکرد کیفیت اقدام به دریافت گواهینامه استاندارد ISO 2015-9001 نموده است.

این شرکت با تکیه بر دانش بومی و نیروی انسانی متخصص و متعهد و استفاده از ماشین الات صنعتی و مدرن، همواره در ساخت و طراحی دستگاه ها و تجهیزات پزشکی، صنایع ریلی و حمل و نقل، صنعت نساجی و … پیشرو بوده است.

که میتوان به طراحی و  قالب سازی و ساخت و بومی سازی دستگاه همودیالیز، دستگاه تولید ماسک های سه لایه و N95 و KF94، میزدرافتینگ نقشه کشی، دیس پنسر سی ان جی، پنجره های قطار، مجموعه مکانیزم و درب های پنوماتیک و برقی قطار، اتوبوس های شهری و بین شهری، جت رنگرزی و … اشاره نمود.

شرکت تحقیقات صنعتی محسن  در راستاي تأمين نياز مشتريان اين شركت با اعتقاد به ضرورت تحقيق و توسعه و با هدف بهبود مستمر در راستاي افزايش رضايتمندي مشتريان و حضور مؤثر در بازارهاي داخلی مطابق با استانداردهاي کیفی، اقدام به طراحی و ساخت محصولات ساختمانی لوکس و مدرن با نام تجاری برج وین نموده است.

که میتوان به محصولات ذیل اشاره نمود:

دیدگاه های این شركت، همواره مبتنی بر اصول زیر می باشد:

ارتقاء رضایتمندی مشتریان گروه، از طریق ارتباط مستمر و موثر با ایشان و تلاش برای شناسایی و درک صحیح خواسته ها و نیازهای بازار به منظور افزایش سهم بازار

گسترش مسئولیت، آگاهی، توانمندی و تعهد کارکنان گروه از طریق:

ارائه آموزش های نظام مند، مناسب، مستمر و موثر در زمینه های مهارت شغلی، ایمنی و بهداشت حرفه ای و جنبه های زیست محیطی.

ارتقاء فرهنگ کیفیت و مشارکت در تحقق اهداف گروه و تصمیم گیری ها از طریق سیستم های انگیزشی.

با توجه به ديدگاه هاي مشتري مداري اين شركت، مديريت و تيم هاي تحقيق و توسعه، فني و مهندسي و بازرگاني آماده دريافت نظرات و پيشنهادات شما عزيزان می باشند.